Kurumsal Kiralama

Uzun Süreli Kullanım İçin Filo Kiralama Hizmetleri

Normal koşullarda rent a car hizmetlerinde bir kaç günlük kullanım sağlamak için kiralama hizmetleri alınır. Ancak uzun süreli bir kullanım için bireysel veya şirket olarak tercih gerçekleştirirseniz filo kiralama hizmetleri talep edebilirsiniz. Firmamız, bu hizmetleri ihtiyacınıza uygun şekilde hızlı ve avantajlı bir çözüm olarak sunmaktadır.

Filo yöntemi ile kiralama hizmeti almak istediğinizde, şirketiniz ister yeni kurulmuş ister çok eski bir yapıya sahip olsun yine de en avantajlı koşulları alırsınız. Bu sayede firmamız size kiralama hizmetlerini sunarken, siz sadece araç kullanımını sağlarsınız. Bandrol, trafik sigortası, kasko, vergi, muayene, servis hizmetleri ve lastik değişimi gibi birçok hizmeti de firmamız gerçekleştirir.

Filo Yöntemi İle Araç Kiralama İçin Sunulan Araçlar

Firmamız şirketler veya şahıslar için filo yöntemi ile oto kiralama hizmetleri sunduğunda, ihtiyaçlarını karşılayacak farklı araç seçenekleri sunmaktadır. Sunulan araçlar farklı marka ve modeller ile zengin alternatifler oluştururken, tüm şirket ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir. Bu araçlar arasında ekonomik, orta veya lüks sınıfı araçlar seçebilir. Üst sınıf veya minivan gibi araç tercihleri de yapabilirsiniz. Müsait araçlar arasında sınıf bilgilerini seçtikten sonra benzinli, dizel, manuel ve otomatik seçimler de sağlayabilirsiniz. Örneğin, araba kiralama hizmeti için orta sınıfta yer alan, dizel yakıt kullanan ve otomatik vites araç listesini seçebilirsiniz. Bu sayede farklı markalarda bu araçların sunduğu yaş koşullarını, ehliyet koşullarını, teminat bilgilerini, kiralama sürelerini, fiyat bilgilerini ve özellikleri görebilirsiniz.

Araç Kiralama Hizmetlerinde Filo Sistem Mantığı

Firmamız üzerinden araç kiralama hizmetlerini filo sistemi ile talep ettiğiniz zaman araç tercihinden aracın kullanılmasına kadar her noktada profesyonel danışmanlık alabilirsiniz. İşletme bütçenize uygun bir şekilde Euro, Dolar veya TL ile esnek fiyatlandırma avantajlarından faydalanabilirsiniz. Kullanacağınız araçlar için periyodik bakım, mekanik onarım, orijinal yedek parça desteği %100 müşteri memnuniyeti ile sağlanmaktadır. Araçlarda kaza veya onarım dönemlerinde yedek araç hizmeti, 7/24 yol yardım desteği ve mağduriyetleri önlemek için OGS/HGS yönetimi gibi birçok farklı avantaj ile hizmet sunulmaktadır.

Kurumsal kiralama talepleriniz için info@muglarentacar.com mail adresinden bize ulaşabilir veya yan tarafta bulunan formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

loading